Czytaj więcej...Rolety nadprożowe RKS – rolety do zabudowy najlepiej redukują ubytki ciepła. Jest to system możliwy do zaplanowania wyłącznie w przypadku inwestycji w fazie projektu. Skrzynka montowana jest w nadprożu, a prowadnice - we wnęce okiennej. Umożliwia to obudowanie i doskonałe ocieplenie rolety, eliminując jednocześnie straty ciepła.

Kolorystyka oklein

Czytaj więcej...

TL1000 - to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki - daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. Można je montować do okien których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

TP1000 - to system który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm). Stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota.

 

Kolorystyka oklein

Czytaj więcej...

IT2000 - System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, 

Kolorystyka oklein

Czytaj więcej...

ST2000 - Jest to najbardziej uniwersalny system, ponieważ sposób montażu nie wymaga wcześniejszego zaplanowania w projekcie budynku lub można go zamontować nawet, gdy dom jest już całkowicie wykończony. Skrzynka rolety może zostać polakierowana na jeden z ponad 200 kolorów RAL lub okleinowana. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, 

Roleta ST2000 występuje w wersji z moskitierą.

Kolorystyka oklein

Czytaj więcej...


W naszej ofercie znajdą Państwo przesłony materiałowe w dowolnym kolorze. Jest to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale także ciekawy akcent kolorystyczny w twoim domu Szeroka paleta barw, wzorów i tkanin sprawiają, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Do domu, mieszkania, gabinetu czy biura. Indywidualne wymiary oraz lekkie i łatwe sterowanie:

Rodzaje przesłon:

  • Roleta wolnowisząca jest najprostszym system zaciemniania wnętrz montowany poza skrzydłem okiennym. Roleta może być montowana wewnątrz wnęki okiennej oraz poza nią do ściany lub sufitu, za pomocą wkrętów.
  • Roleta w kasetkach VISIO Jest to roleta w kasetce i prowadnicach w kształcie literu „U” montowana bezpośrednio na skrzydle okna (do listew przyszybowych).
  • Roleta typu dzień i noc to system, w którym dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób można regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Roleta montowana jest na skrzydle okna. Istnieje możliwośc zamówienia rolety w kasecie z prowadnicami lub z żyłowym prowadzeniem bocznym.
  • Plisy nie zaleznie od tego czy okno jest prostokątne, czy też trójkątne bądź owalne, czy w płaszczyźnie pionowej czy też okno dachowe - wykonana na miarę plisa sprosta nieomal każdemu wyzwaniu architektonicznemu. Plisy mogą być montowane również na dużych powierzchniach takich jak okna tarasowe typu PSK i HST nie utrudniając im otwierania.
  • Moskitiery w ramce to łatwy sposób, aby uniknąć obecności niechcianych owadów w naszym domu. Moskitiera ramkowa przystosowana jest do szybkiego montażu na okno bez konieczności wiercenia ramy okna. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiają otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery.

Wzornik tkanin plis